ליווי עסקי

מחפש ליווי עסקי שיעיף אותך קדימה? הגעת!

צוריאל גביזון מתמחה בליווי עסקי לבעלי עסקים שכבר מפעילים עסקי, אך מחזור ההכנסות שלהם אינו גדל בצורה עקבית. הודות לשיטות שיווק וכלים פסיכולוגיים חדשניים, יחד עם היכרות מעמיקה עם הציבור הדתי והרגלי הצריכה הישראליים, פיתח גביזון כלים פורצי דרך להאצת התהליכים השיווקיים בעסק, והגדלת היקף המכירות בצורה ניכרת.
עשרות גופים שכבר עברו את תהליך הליווי יכולים להעיד על השינוי המבורך שהתחולל בעסק, ועל תהליכי ארגון בריאים שגביזון מטמיע במערכת, שגורמים לעלייה בהכנסות, לצד הפחתה בעומס העבודה.

הליווי העסקי של צוריאל גביזון אינו מיועד לכל אחד. לפני הליווי יש להגיע לפגישה אסטרטגית או למלא שאלון בו תידרשו לפרט אודות העסק והתהליכים השיווקיים הקיימים בו כעת. רק לאחר בחינה מדוקדקת של העסק שלכם, נוכל לדעת האם יש כאן פוטנציאל עסקי שניתן למנף.

אודות צוריאל גביזון

•••

צוריאל גביזון (35), נשוי ואב לשלושה. מייסד ומנכ"ל של חברת 'גביזון מקפצה לעסקים' המונה כיום כ-15 עובדים, ומומחה בשיווק רשתי – בדגש על תחום מועדוני לקוחות וקהילות מנויים. בין לקוחותיו נמנים סיון רהב-מאיר, הרבנית ימימה מזרחי, ערוץ 7, עידית שלו, קרתא השקעות, זיוה מאיר, מיכל וולשטין, חנה כהן-אלורו, ועוד רבים. 

בצעירותו התמקצע במגוון תחומי התמחות כגון: עריכת לשון, כתיבה שיווקית, עיצוב, פרסום, בניית אתרים, תסריטאות ומשחק, וכמובן שיווק. למד ממיטב המנטורים את תורות השיווק והמכירות, האימון המנטלי ותודעת שפע. 
 
מלווה עשרות בעלי עסקים להגדלה משמעותית של היקף ההכנסות, התייעלות ארגונית, הצבת יעדים, מכירות ושיתופי פעולה עסקיים. 
 

צעד ראשון להצלחה!

דילוג לתוכן