אודותינו

אז מי אנחנו?

•••

חברת 'גביזון – מקפצה לעסקים' הוקמה בשנת 2018 על ידי איש הפרסום צוריאל גביזון, שגיבש קבוצת עובדים שצברה ניסיון וידע בפרסום, ניהול, שיווק ושימור לקוחות.

ב'גביזון' תמצאו את כל השירותים תחת קורת גג אחת. הדבר בא לידי ביטוי גם באיכות התוצרים, וגם בזמינות המהירה שלהם.

חברת 'גביזון מקפצה לעסקים' מאפשרת לקהל לקוחותיה להתמקד בעבודתם השוטפת ולהפקיד בידי החברה את כל התחום השיווקי: החל משלב האסטרטגיה, דרך קידום מכירות וכלה בשירות לקוחות. כמובן, הלקוח מעודכן כל העת בהתפתחויות.

הצוות שלנו

צוריאל גביזון

מייסד ומנכ"ל

הילה זילברמן

מעצבת גרפית

ליאור בן זקן

מנהל תיקי לקוחות

אחיה קליינולד

מנהל תיקי לקוחות

מוריה גביזון

מנהלת משרד

תהילה נזרי

שירות לקוחות

מוישי שוורץ

מנהל תיקי לקוחות

צבי קלטר

מנהל תיק לקוחות

זהבה שוורצון

מנהלת תיקי לקוחות

שלום ברזיליי

מנהל תיקי לקוחות

ישראל אלפסי

מעצב דיגיטל

מוריה תם

שירות לקוחות

מחפש ליווי עסקי שיעיף אותך קדימה? הגעת!

צוריאל גביזון מתמחה בליווי עסקי לבעלי עסקים שכבר מפעילים עסקי, אך מחזור ההכנסות שלהם אינו גדל בצורה עקבית. הודות לשיטות שיווק וכלים פסיכולוגיים חדשניים, יחד עם היכרות מעמיקה עם הציבור הדתי והרגלי הצריכה הישראליים, פיתח גביזון כלים פורצי דרך להאצת התהליכים השיווקיים בעסק, והגדלת היקף המכירות בצורה ניכרת.
עשרות גופים שכבר עברו את תהליך הליווי יכולים להעיד על השינוי המבורך שהתחולל בעסק, ועל תהליכי ארגון בריאים שגביזון מטמיע במערכת, שגורמים לעלייה בהכנסות, לצד הפחתה בעומס העבודה.

הליווי העסקי של צוריאל גביזון אינו מיועד לכל אחד. לפני הליווי יש להגיע לפגישה אסטרטגית או למלא שאלון בו תידרשו לפרט אודות העסק והתהליכים השיווקיים הקיימים בו כעת. רק לאחר בחינה מדוקדקת של העסק שלכם, נוכל לדעת האם יש כאן פוטנציאל עסקי שניתן למנף.

מותגים שעזרנו להם להרוויח הרבה יותר

•••
דילוג לתוכן